KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12837071
nr 1283 7071
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 7/100, daterad 1975, Motivet: 37x46 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:09:07
20/10 20:56:54
100 kr
21/10 18:36:15
21 okt
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel